Клініко-діагностична лабораторія

Завідувач відділенням
Кугай Інна Анатоліївна
лікар-лаборант з клінічної біохімії вищої категорії

Розташування:
вул. Харчова, 2
вул. Авраменка, 4

Лікарі відділення

Шербиніна
Валентина Петрівна

лікар-лаборант
Безкоровайна
Наталя Григорівна

біолог
Сацюк
Катерина Дмитрівна

лікар-лаборант з клінічної біохімії

Про відділення

Клініко-діагностична лабораторія є структурним підрозділом КНП «Міська лікарня №8»ЗМР, яка розташована за двома адресами: вул. Авраменка, 4 та вул. Харчова, 2.

Клініко-діагностична лабораторія має два відділи: клінічний та біохімічний. Розташована лабораторія в спеціально обладнаних кабінетах. Приміщення лабораторії відповідає вимогам, що висуваються до умов проведення лабораторних досліджень; вимогам експлуатаційної документації на засоби вимірювальної техніки, випробувального обладнання; умовами техніки безпеки і охорони праці; умовами санітарно-епідеміологічного режиму. Лабораторія забезпечена засобами вимірювальної техніки, випробувальним і допоміжним обладнанням; реактивами, контрольними матеріалами; лабораторним посудом, дезінфекційними засобами та засобами індивідуального захисту.

КДЛ проводить вимірювання під час проведення досліджень біологічного матеріалу відповідно до заявленої галузі:
  • загально-клінічних;
  • гематологічних;
  • біохімічних;
  • серологічних (імунологічних);
  • цитологічних.

Фахівці мають відповідну професійну підготовку, кваліфікацію та досвід проведення досліджень; функції, права та відповідальність фахівця КДЛ, а також вимоги до освіти, технічних знань та досвіду роботи визначаються його посадовою інструкцією. Завідувач лабораторії має вищу кваліфікаційну категорію, 2 лікаря-лаборанта першу; також 4 фельдшера-лаборанта з вищою категорією, 2 – з другою, 3 – без категорії (молоді спеціалісти).

КДЛ проводить внутришньо-лабораторний контроль та приймає участь у зовнішньому контролі якості лабораторних досліджень; впроваджує прогресивні форми роботи, нові методи лабораторних досліджень.

Фахівці КДЛ забезпечують високий технічний рівень лабораторних досліджень, достовірність, об’єктивність, точність результатів досліджень та конфіденційність інформації щодо результатів досліджень.