Відгуки

Залишити відгук

Недостатньо прав для коментування

# Інна Анатоліївна 07.05.2023, 22:57
Моя мама, Дейнега В.Т., проходила на вашій базі у реабілітаційному відділенні курс медичної реабілітації (закінчила курс 05.05.23). Дозвольте висловити слова подяки фахівцям реабілітаційного відділення: 1. Заввіділенням -Кондрат Людмилі Іванівні. 2. Лікарю ортопеду-травматологу і фахівцю з масажу - Іващенко Анатолію Григоровичу. 3. Фізичному реабілітологу _ Ульянченко Еммі. 4. Психологу - Жмурко Людмилі та всьому колективу працівників, включаючи і медичних сестричок, які працюють в кабінетах фізпроцедур і тих, хто має відношення до чистоти і затишку у вашому поліклінічному відділенні. Особсисті слова подяки: Людмилі Іванівні за якісну організацію роботи відділення, за її та її співробітників професіоналізм, порядність, повагу, індивідуальний підхід, велике бажання допомогти і полегшити стан пацієнта. Прошу Вас, Надія Олександрівна, відмітити названих фахівців та хочу подякувати особисто вам, за підбор професіональної команди, яка працює для здоров'я пацієнтів.
# Ольга 09.04.2023, 21:05
Я дуже вдячна за ваш ваш труд та вклад в кожного пацієнта. Коли мене направили на реабілітацію я ще не могла наступати на ногу після перелому голеностопу та розрива зв'язок. Підійшли до лікування комплексно і професійно. Мене навчили як вірно ходити з перерозподілом нагрузки. Вже на середині реабілітації я почала наступати на ногу, а вдома ходити без милиці. І це великий вклад кожного лікаря в моє лікування. Особлива подяка Кондрат Людмилі Івановні - вислухає, підкаже, допоможе. Її методи лікування дивують і допомогають одночасно. Масажист Станіслав Михайлович - золоті руки, після проходження лікувальної фізкультури потрапляєш до нього і знімається вся напруга і біль. Психолог Людмила (вибачте забула по батькові) допомогла розібратися з собою внутрішньою "я". Я знаю, що до психолога багато хто боїться звертатися, тому що пострадянське мислення "що я не псих " навіяне нам роками та нерозуміння як може цей лікар допомогти. Але повірте, це професіонал з великої літери, котра готова і головне може допомогти якщо їй довіритись. Тут працюють ВЕЛИКІ ПРОФЕСІОНАЛИ зі щирим серцем і якісним підходом до кожного пацієнта. Низький уклін вам за вашу працю і здоров'я кожному в цей складний час.
# Ирина Александровна 09.04.2023, 20:14
Выражаю благодарность всему коллективу реабилитационого отделению 8 поликлиники, которое находиться в помещении 2- й поликлиники на Авраменко 4 .Все службы работают слаженно и профессионально. Особую благодарность приношу реабилитологу ЛФК Ульянченко Эмме Арутюновне за доброту, чуткость, за внимание и понимание моей проблемы. Я особенно не полагала надежды на физкультуру, но благодаря ее профессиональному подходу и индивидуальному подбору упражнений мне стало значительно легче. Спасибо ей огромное. Желаю ей профессионального роста, и чтоб в ее жизни было все всегда отлично. С глубоким уважением к всему коллективу.
# Костянтин 07.04.2023, 16:27
Висловлюю подяку реабілітологу Аліні Шарій. Під її вмілим керівництвом я за 12 днів став нормально ходити, - рівно, без милиць, не "тягнучи" прооперовану ногу. Завдяки продуманій програмі занять, чуйності та уважності Аліни, почуваюся набагато краще! Щиро вдячний! Шануймось, бережімо одне одного!
# Валентина 29.03.2023, 18:10
Подяка лікарю- гінекологу Курбатовій М. О. за професіоналізм та чуйність. Уважна до здоров'я пацієнта, супроводжує під час хвороби і надає компотентні консультації. Також слід відзначити професіоналізм Гінікологічного відділення, в особі лікаря Сичова М. О., який професіонально зробив операцію+ турбота до і після операції. У відділенні затишно, чисто, персонал уважний та чемний.
# Ірина 21.03.2023, 12:40
Висловлюю подяку лікарю-гінекологу Башук Валентині Василівні за сумлінну працю та уважне ставлення до пацієнтів. Досвідчений лікар до якого можна звернутись в будь-який час.
# Нина 14.03.2023, 12:06
Хочу висловити слова подяки в адресу професіонального фахівця дійсно лікаря від Бога Сичова Михайла Олександровича лікар-хірург гінекологічного відділення За професіональні навички,позитив ний вплив, уміння тактовно та з розумінням відноситься до пацієнта. Дякую,і бажаю професіонального росту, здоров'я добробуту.
# Нина 14.03.2023, 12:04
Хочу виразити слова подяки в адресу професіонального фахівця, дійсно лікаря від Бога,за покликанням КУРБАТОВА Марина Олександрівна -гінеколог 8-їміської лікарні м.Запоріжжя . Лікар за покликанням,професіональн о талановита,завжди ввічлива та доброзичлива ,з повагою та розумінням відноситься до пацієнтів.Вміє почути хворого та своєчасно відреагувати....симптоми хворого не бувають не поміченими ... Лікар комплексно підходить до обстеження,рекомендує звернути увагу на можливі захворювання інших органів (комплексно пройти УЗІ обстеження,що економить час і хворого і лікаря узиста. Дуже дохідливо коментує хворому про захворювання. Марина Олександрівна,дає поради по телефону,коли звертаєшся за порадою,та допомогою.Навіть,в неробочий час. Я бажаю їй професіонального росту, здоров'я, добробуту. Я бажаю,щоб в наш час, дуже нелегкий,щоб більше було саме таких фахівців. З повагою та низьким укліном пацієнт Харченко Ніна Михайлівна.
# Юлія 11.02.2023, 16:01
Велике дякую Личак Олені, за чудове ставлення,позитивну енергію у кабінеті. Та відповідальне відношення и допомогу,дуже приємний лікар,з посмішкою виходила з кабінету❤️
# Анжеліка 18.01.2023, 17:52
Очень благодарна Лычак Елене Валентиновне!Замечательны й человек,врач от Бога.Очень внимательна,вежливая,прив етливая.