Під час церемонії регіонального відбору Ордену святого Пантелеймона
Представники Міської лікарні №8 відвідали урочистий захід у театрі імені В.Г. Магара. Там відбулася церемонія нагородження переможців регіонального відбору на здобуття Ордену святого Пантелеймона. Наші співробітники підтримали медичну спільноту регіону.
Вітаємо колег із Запорізького краю, які увійшли до числа номінантів.
Інна Шульга,сестра медична старша анестезіологічного відділення
з ліжками інтенсивної терапії КНП «Міська лікарня №8»ЗМР-у номинації
«Серце медицини».
Такі зустрічі є важливими, адже вони вкотре нагадують суспільству про щоденну та відповідальну працю медиків, особливо, під час реалій сьогодення.
Продовжуємо працювати та щодня допомагати тим, хто потребує нашого захисту й турботи!