Отоларингологічне відділення

Завідувач відділенням
Сидоренко Ірина Вікторівна
лікар вищої категорії

Розташування:
вул. Харчова, 2
вул. Авраменка, 4

Лікарі відділення

Ричкова
Наталя Анатоліївна

лікар-отоларинголог
Запис на прийом
(вул. Харчова, 2)
Майданик
Світлана Василівна

лікар-отоларинголог
Запис на прийом
(вул. Авраменка, 4)

Про відділення

Отоларингологічне відділення, яке входить до складу КНП «Міська лікарня №8» ЗМР надає амбулаторну допомогу пацієнтам, для зручності, за двома адресами (вул.Харчова, 2 та вул. Авраменка, 4) та у дві зміни.

Роботу забезпечують 4 лікаря отоларинголога. Завідувачка відділення - Сидоренко Ірина Вікторівна, отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії. Ричкова Наталя Анатоліївна - отоларинголог першої кваліфікаційної категорії. Майданик Світлана Василівна - отоларинголог другої кваліфікаційної категорії.

До нетранспортабельних хворих здійснюються виїзди за місцем проживання, проводяться консультації пацієнтів терапевтичного відділення, паліативного відділення та багатопрофільного денного стаціонару.

Прийом хворих з гострим болем, травмами, сторонніми тілами, кровотечами, гіпертермією здійснюється в ургентному порядку.

Плановий прийом проводиться за направленнями сімейних лікарів. Кабінети отоларинголога оснащені відповідно до вимог проведення отоларингологічного амбулаторного прийому, що дає можливість в умовах кабінету виконувати амбулаторні операції та маніпуляії: зупинка носових кровотеч, репозиція кісток носу, видалення сторонніх тіл, ПХО ран, розтин паратонзилярних абсцесів, фурункулів, нагноєних атером, меринготомії, пункція та дренування верхньощелепних пазух, катетиризація та продування слухових труб, промивання аттика, промивання ППН по Прату, завушні та внутрішньоносові блокади, вливання лікарських засобів у гортань та інші.

Для уточнення діагнозу та контролю лікування в кабінеті по вул. Авраменка, 4 виконуються аудіометричні обстеження хворих.

За необхідності пацієнти направляються на обстеження до лабораторії та рентгенологічного кабінету КНП «Міська лікарня №8» ЗМР, на консультації до інших спеціалістів закладу.

У складних випадках хворих направляють на консультацію на кафедру отоларингології ЗМУ та ЗМАПО, на госпіталізацію до ЛОР-відділень КНП «Міська лікарня №3». КНП «Міська лікарня №7», КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня» клініка «Мотор Січ», «Вітацентр».